Lokale Avdelinger
NAVN MØTESTED FACEBOOK KONTAKTPERSON E-POST
Agder Whites Haralds pub, Arendal Leeds United -Agder Whites Terje Ulven terjeulven@gmail.com
Arnemoen Whites Arnemoen Gård Arnemoen Whites (Privat gruppe) Per Ove Hagestuen -
Bergen Whites Fotballpuben, Bergen Bergen Whites Rudi Gerhard Rakner -
Drammen Whites Kings Arms Pub, Drammen Drammen Whites Anders Bråthen abraat19@gmail.com
Egersund Whites Easy, Egersund - Gjert Tønnesen gjert.tonnesen@dabb.no
Farsund Whites Kulturpuben, Jochums Pub Farsund Farsund Whites (Privat gruppe) Arne Tangvald Olsen tang-ols@online.no
Florø Whites Bua, Florø Florø Whites (Privat gruppe) Stig Bredesen stig.bredesen@enivest.net
Førde Whites Træskeverket fotballpub Førde Whites Henrik Myklebust Henrik.Myklebust@sunnfjord.kommune.no
Gjøvik Whites Hematt Pub, Gjøvik - Gard Tekerø gard.rolid@oppland.org
Grenland Whites Mets, Skien Grenland Whites (Private gruppe) Lars Erik Andersen andersen6784@gmail.com
Harstad Whites City Bar & Diner Harstad Whites Snorre Knutsen Halland halland@advokatfirmaethalland.no
Haugesund Whites Sportsbaren, indre kai Haugesund Haugesund Whites (Private gruppe)

Kenneth Brinkeback
Anbjørn Kallekodt

Kennethbrinkeback@yahoo.com
anbjoernleeds@gmail.com

Jæren Whites Møllehagen, Bryne Rogaland Whites Ole Morten Hobberstad omhobberstad@gmail.com
Kirkenes Whites - Kirkenes Whites (Privat gruppe) Einar Gabrielsen eiga@live.no
Kragerø Whites - Kragerø Whites (Privat gruppe) Rolf Gregersen -
Kvinesdal Whites - Kvinesdal Whites (Privat gruppe) Kurt Stian Mykstu kmykstu@hotmail.com
Larvik Whites Mikrobryggeriet Larvik Whites Geir Eidal larvikwhites@gmail.com
Leeds supportere i Lillehammer og omegn Nikkers, Lillehammer Leeds supportere i Lillehammer og omegn (Privat gruppe) Cato Visdal Mikalsen cato_vm@hotmail.com

Leeds United FC avd Tønsberg
Tønsberg Whites

O’Learys, Torvet 1 Tønsberg Leeds United FC avd Tønsberg (Privat gruppe) Terje Dahl terje@leedsunited.no

Leeds United FC avd. Fredrikstad
Fredrikstad Whites

Glomma pub og pizza (Tutts Pub) Fredrikstad Leeds United FC avd. Fredrikstad (Privat gruppe)

Jon Erik Kristiansen Anders
Askedal Amundsen

Jonerikkristiansen@hotmail.com
anders_askedal@msn.com

Leeds United Møre og Romsdal Steinovn, Ålesund Leeds United Møre og Romsdal Anders Reitehaug leedsunitedaalesund@gmail.com
Leeds United – Agder Whites Sportsbaren, Arendal Leeds United - Agder Whites Terje Ulven terjeulven@gmail.com
Leeds United, Innherred Whites - Leeds United, Innherred Whites (Privat Gruppe) Jørund Skei-Sandvik j.sandvik@ntebb.no
Leeds United-Trøndelag Whites Three Lions, Trondheim Trøndelag Whites Trond Ove Sandvik leedsove@gmail.com
Lofoten Whites TBA Møtes privat Lofoten Whites (Privat Gruppe) Ronny Edvardsen ronnyedvardsen67@gmail.com
Mo i Rana Whites Gruben Blikk Mo i Rana Whites (Privat Gruppe) Tore Bratt tore.bratt@helgelandssykehuset.no
Moss Whites Fiskebasaren Moss Whites Raymond Jensen raymondjensen21@gmail.com
Narvik Whites Trappa Sportsbar Narvik Narvik Whites Kristoffer Åsheim Johansen kristofferjohansen92@gmail.com
Oslo Whites Dr Jekyll’s pub, Oslo Oslo Whites Anders Palm anders.palm@outlook.com
Osøyro Whites - Osøyro Whites (Privat gruppe) - -
Råkvåg Whites Skarven Pub, Råkvåg/Brygga te’n Lars, Elias Stand - Trond Sagmyr trond.sagmyr@onninen.com
Sandefjord Whites Corner Fun Bar Sandefjord Whites (Privat Gruppe) Kjetil Oshaug kjetil.oshaug@gmail.com
Sandnessjøen Whites Møtes privat Leeds Helgeland (Privat gruppe) Geir Rådmannsøy geir.radmannsoy@alstahaug.kommune.no
Sarpsborg Whites Glenghuset Sarpsborg Whites Jon-Are Klemsdal jonare@roseslottet.no
Steinkjer Whites - Steinkjer Whites (Lukket gruppe) - -
Stord Whites Frugård (Den blå time), Stord Stord Whites Chris Lunde chris.lunde@luscos-stord.net
Sørlandet Whites Harveys, Kristiansand Sørlandet Whites (Samfunn)

Håkon Ravndal
Kai Rune Karlsen

lyngdal1@msn.com
kairune.karlsen@gmail.com

Tromsø Whites – Leeds United fans O´Learys, Storgata 51, Tromsø Tromsø Whites – Leeds United fans (Privat Gruppe) Knut Mikalsen knut.erik.mikalsen@gmail.com
Ullensaker Whites Hydranten, Jessheim Ullensaker Whites Bjørn Morten Skudsveen skudsveen@gmail.com
Ulstein Whites Søre Sunnmøre Brygga Sportsbar Ulsteinvik Ulstein Whites Søre Sunnmøre Arne Flatin arne.flatin@nrk.no
Vennesla Whites - Vennesla Whites Dag Willy Olsen dagwilly@gmail.com
Øygarden Whites TBA Øygarden Whites Ørjan Larsen orjan@zign.no