Terminlisten 2021/22 klar!

Terminlisten 2021/22 klar!

Leeds starter sesongen 2021/22 med bortekamp mot Manchester United 14. august, og avslutter mot Brentford i London den 22. mai. Listen kan bli endret ettersom TV-kamper settes opp. De tre første hjemmekampene er hhv Everton, Liverpool og West Ham.
Her er hele listen:

The full fixture list can be seen below:

Sat Aug 14 Manchester United A

Sat Aug 21 Everton H

Sat Aug 28 Burnley A

Sat Sep 11 Liverpool H

Sat Sep 18 Newcastle United A

Sat Sep 25 West Ham United H

Sat Oct 2 Watford H

Sat Oct 16 Southampton A

Sat Oct 23 Wolverhampton Wanderers H

Sat Oct 30 Norwich City A

Sat Nov 6 Leicester City H

Sat Nov 20 Tottenham Hotspur A

Sat Nov 27 Brighton & Hove Albion A

Tue Nov 30 Crystal Palace H

Sat Dec 4 Brentford H

Sat Dec 11 Chelsea A

Wed Dec 15 Manchester City A

Sat Dec 18 Arsenal H

Sun Dec 26 Liverpool A

Tue Dec 28 Aston Villa H

Sat Jan 1 Burnley H

Sat Jan 15 West Ham United A

Sat Jan 22 Newcastle United H

Tue Feb 8 Aston Villa A

Sat Feb 12 Everton A

Sat Feb 19 Manchester United H

Sat Feb 26 Tottenham Hotspur H

Sat Mar 5 Leicester City A

Sat Mar 12 Norwich City H

Sat Mar 19 Wolverhampton Wanderers A

Sat Apr 2 Southampton H

Sat Apr 9 Watford A

Sat Apr 16 Chelsea H

Sat Apr 23 Crystal Palace A

Sat Apr 30 Manchester City H

Sat May 7 Arsenal A

Sun May 15 Brighton & Hove Albion H

Sun May 22 Brentford A



s2Member®