Navigering

Lokale avdelinger

Ta kontakt med din lokale avdeling for å følge lokale arrangementer når det er TV kamp på pub etc:

 

Navn Møtested  Facebook Kontaktperson E-post
Bergen Whites Fotballpuben, Bergen Bergen Whites Rudi Gerhard Rakner
Farsund Whites Kulturpuben, Jochums Pub Farsund Farsund Whites
(Lukket gruppe)
Arne Tangvald Olsen tang-ols@online.no
Florø Whites Bua, Florø Florø Whites
(Lukket gruppe)
Stig Bredesen stig.bredesen@enivest.net
Haugesund Whites Sportsbaren, indre kai Haugesund Haugesund Whites
(Lukket gruppe)
Kenneth Brinkeback
Anbjørn Kallekodt
Kennethbrinkeback@yahoo.com
Leeds Sandefjord James Clarke, Brygga Sandefjord Erling Brekke Erling@stokkerorhandel.no
Leeds Sandnessjøen Leeds Helgeland
(lukket gruppe
Geir Rådmannsøy geir.radmannsoy@alstahaug.kommune.no
Leeds United FC avd Tønsberg
Tønsberg Whites
Plan B, Tønsberg Leeds United FC avd Tønsberg
(Lukket gruppe)
Tor Kværne
Terje Dahl
tork1462@gmail.com
terje@leedsunited.no
Leeds United FC avd. Fredrikstad
Fredrikstad Whites
Glomma pub og pizza (Tutts Pub)
Fredrikstad
Leeds United FC avd. Fredrikstad
(Lukket gruppe)
Jon Erik Kristiansen
Anders Askedal Amundsen
Jonerikkristiansen@hotmail.com
anders_askedal@msn.com
Leeds United-Trøndelag Whites Three Lions, Trondheim Trøndelag Whites Trond Ove Sandvik trosan@getmail.no
Oslo Whites Pokalen Pub, Oslo Oslo Whites Anders Palm anders.palm@outlook.com
Rogaland Whites Sportscafen, Stavanger Rogaland Whites Ole Morten Hobberstad omhobberstad@gmail.com
Stord Whites Frugård (Den blå time), Stord Stord Whites Chris Lunde chris.lunde@luscos-stord.net
Sørlandet Whites Harveys, Kristiansand Sørlandet Whites
(Samfunn)
Håkon Ravndal
Kai Rune Karlsen
lyngdal1@msn.com
kairune.karlsen@gmail.com
Vennesla Whites Vennesla Whites Dag Willy Olsen dagwilly@gmail.com 
fotballpub-sp05be5b