Navigering

Lokale avdelinger

Ta kontakt med din lokale avdeling for å følge lokale arrangementer når det er TV kamp på pub etc:

 

Navn Møtested  Facebook Kontaktperson E-post
Bergen Whites Fotballpuben, Bergen Bergen Whites Rudi Gerhard Rakner  NA
Farsund Whites Kulturpuben, Jochums Pub Farsund Farsund Whites
(Lukket gruppe)
Arne Tangvald Olsen tang-ols@online.no
Florø Whites Bua, Florø Florø Whites
(Lukket gruppe)
Stig Bredesen stig.bredesen@enivest.net
Gjøvik Whites Hematt Pub, Gjøvik  NA Gard Tekerø gard.rolid@oppland.org
Haugesund Whites Sportsbaren, indre kai Haugesund Haugesund Whites
(Lukket gruppe)
Kenneth Brinkeback
Anbjørn Kallekodt
Kennethbrinkeback@yahoo.com
Leeds Sandefjord Haukerød pub, Sandefjord  NA Erling Brekke Erling@stokkerorhandel.no
Leeds Sandnessjøen  NA Leeds Helgeland
(lukket gruppe
Geir Rådmannsøy geir.radmannsoy@alstahaug.kommune.no
Leeds United FC avd Tønsberg
Tønsberg Whites
Plan B, Tønsberg Leeds United FC avd Tønsberg
(Lukket gruppe)
Tor Kværne
Terje Dahl
tork1462@gmail.com
terje@leedsunited.no
Leeds United FC avd. Fredrikstad
Fredrikstad Whites
Glomma pub og pizza (Tutts Pub)
Fredrikstad
Leeds United FC avd. Fredrikstad
(Lukket gruppe)
Jon Erik Kristiansen
Anders Askedal Amundsen
Jonerikkristiansen@hotmail.com
anders_askedal@msn.com
Leeds United-Trøndelag Whites Three Lions, Trondheim Trøndelag Whites Trond Ove Sandvik trosan@getmail.no
Oslo Whites Dr Jekyll’s pub, Oslo Oslo Whites Anders Palm anders.palm@outlook.com
Rakvåg Whites Skarven Pub, Rakvåg  NA Trond Sagmyr trond.sagmyr@onninen.com
Rogaland Whites Sportscafen, Stavanger Rogaland Whites Ole Morten Hobberstad omhobberstad@gmail.com
Stord Whites Frugård (Den blå time), Stord Stord Whites Chris Lunde chris.lunde@luscos-stord.net
Sørlandet Whites Harveys, Kristiansand Sørlandet Whites
(Samfunn)
Håkon Ravndal
Kai Rune Karlsen
lyngdal1@msn.com
kairune.karlsen@gmail.com
Vennesla Whites  NA Vennesla Whites Dag Willy Olsen dagwilly@gmail.com 
  • Navn

    • Bergen Whites
    • Farsund Whites
    • Florø Whites
    • Gjøvik Whites
    • Haugesund Whites
    • Leeds Sandefjord
    • Leeds Sandnessjøen
    • Leeds United FC avd Tønsberg
      Tønsberg Whites
    • Leeds United FC avd. Fredrikstad
      Fredrikstad Whites
    • Leeds United-Trøndelag Whites
    • Oslo Whites
    • Rakvåg Whites
    • Rogaland Whites
    • Stord Whites
    • Sørlandet Whites
    • Vennesla Whites

  • Møtested

    • Fotballpuben, Bergen
    • Kulturpuben, Jochums Pub Farsund
    • Bua, Florø
    • Hematt Pub, Gjøvik
    • Sportsbaren, indre kai Haugesund
    • Haukerød pub,  Sandefjord
    • NA
    • Plan B, Tønsberg
    • Glomma pub og pizza (Tutts Pub) Fredrikstad
    • Three Lions, Trondheim
    • Dr. Jekyll’s Pub, Oslo
    • Skarven Pub, Rakvåg
    • Sportscafen, Stavanger
    • Frugård (Den blå time), Stord
    • Harveys, Kristiansand

  • Facebook

    • Bergen Whites
    • Farsund Whites (Lukket gruppe)
    • Florø Whites (Lukket gruppe)
    • Haugesund Whites (Lukket gruppe)
    • NA
    • Leeds Helgeland (lukket gruppe)
    • Leeds United FC avd Tønsberg (lukket gruppe)
    • Leeds United FC avd. Fredrikstad (lukket gruppe)
    • Trøndelag Whites
    • Oslo Whites
    • NA
    • Rogaland Whites
    • Stord Whites
    • Sørlandet Whites (Samfunn)
    • Vennesla Whites